!Píšu recenze alb na objednávku!(více ZDE)

!Anketa o album prázdnin 2012 ZDE!

Motto století:
Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek
Lenost jest motorem pokroku :-P


PÍSEŇ TÝDNE:

Což takhle dát si PRONG?

9. srpna 2013 v 11:52 | Mr. Madrak |  Můj deník
Skupinu PRONG neznám dlouho, ale považuji jí za největší objev letošního roku.


O americkou metalovou scénu se tolik nezajímám, protože jsem měl za to, že co z ameriky za něco stojí, to už dávno prorazilo a nelze si toho nevšimnout. Skupiny z Ameriky jsou občas superhvězdy, občas za nic nestojí, občas si hrají na underground a často mají asi i neschopného manažera - a to si myslím, že jest případ skupiny Prong.HISTORIE SKUPINY:

Skupina byla založena už v roce 1986 a kombinovala velice zajímavé prvky hudebních stylů. Někdo je označuje za Thrash, někdo za Industrial, já je označuji za nespecifikovatelný metal se silou vyrazit člověku dech.
Na svém kontě má skupina již sedm studiovek, jeden živák a čtyři EPéčka. Za 27 let své existence se stačili také jednout rozpadnout (1997) a po pěti letech opět sjednotit (2002)


Ani sestava skupiny není úplně stabilní. Ve skupině se už mihlo čtrnáct muzikantů a jediným stálým členem je právě kytarista a zpěvák Tommy Victor, který stál už u jejího zrodu. Pro přesnost dříve pouze zpěvák, po kytaře sáhl až v roce 2002. Kromě něj je tu ale další věc, která skupině stále zůstává - její specifický a nadčasový zvuk. Ten přišel s jejich čtvrtým převratným albem Cleansing z roku 1994, kdy se skupina dostala na vrchol své kariéry.
Tím samozřejmě nechci říct, že předchozí dvě alba by byla slabá. Jak Beg To Differ (1990) tak i Prove You Wrong (1991) jsou dost silná alba s mocnými písněmi, ovšem zatím bez toho pravého Prongovského zvuku.
I přesto že byla skupina na vrcholu své kariéry, na turné byla většinou v pozici oblíbené předkapely - měla čest předskakovat například Sepultuře nebo legendární skupině Pantera, které byla v té době na vrcholu své kariéry.Důležitým faktem je, že po opět veleúspěšném albu Rude Awekening v roce 1996 skupina vyjela na turné po kterém se rozpadla. Nejsem si jistý podrobnostmi, pokud se ale nemýlím, rozpad nastal proto, že se členové rozhodli věnovat spíše svým bočním projektům. Protože je ale Tommy Victor nezmar, bez ohledu na ostatní kapitulující členy začal roku 2000 dávat dohromady další materiál - zajímavostí může být i to, že se k němu na podstatnou dobu přidal i kytarista, který půsovil ve skupině samotné Madonny (nepodceňujte proto kytaristy popových hvězd).
Comebackové album Scorpio Rising vyšlo roku 2003, přitom takovou třešničkou pro české fanoušky je, že rok předtím byli oznámeni jako jedna z hvězd prvního ročníku vizovického Masters Of Rock, ovšem díky chybě organizátorů se jejich Vizovické vystoupení neuskutečnilo.


Návrat ale pravděpodobně nebyl tak velkolepý jak se mohlo zdát. Dva z členů, včetně Victora samotného se přidali ke skupině Ministry ve které dosáhli takřka i na cenu Grammy. Jejich domovská kapela ale opět na chvíli pozastavila činnost. Další vzestup skupiny proto přišel až v roce 2007 s novým albem Power of the Damager. Další album už bylo bez potíží (až na další změnu sestavy) vydáno v roce 2012 pod názvem Carved Into Stone a skupina se silně vrátila do formy. Vyjeli společně na turné s Fear Factory a začala i silněji pronikat do Evropy.


JÁ A MÉ SEZNÁMENÍ S PRONG

Před letošními Masters jsem si řekl, že raději shlédnu od každé zúčastněné skupiny něco přes internet, abych věděl co mi stojí za poslech. Nic nepředčilo mé očekávaní, vyjma právě této skupiny. Poslechl jsem si od nich tři písničky a řekl si, že by mohli být docela fajn. Když mě pak přítelkyně odtáhla po "ránu" druhého dne festivalu na autogramiádu slaďoušů Elvenking, zjistil jsem, že před nimi mají ještě autogramiádu dosud neznámí Prong. A tak jsem získal tři jejich krásné podpisy, potřásli jsme si pravicí a šlo se dál. Na autográmiádě bylo asi jen dvacet lidí a já byl zvědav, jestli kapela se třemi členy zvládne hrát thrash v kvalitním podání.

K pódiu jsme se postavili pár minut před začátkem jejich vystoupení a když skupina začala hrát naslouchali jen dvě řady lidí. Způsob jejich nástupu byl ale zdrcující. Opravdu, žádná z tak málo známých skupin nedokázala hrát s nasazením headleadera a pro mne se jím i stali. Z dvou řad za námi se brzo stali plné Vizovice překvapených nadšenců a myslím si, že tato kapela byla opravdu největší letošní šok. Tím jak něco může být tak skvělé a také tak neznámé. A také všem ukázali, že pořádný metal ve třech lidech se dá hrát i elegantně.Po koncertě jsem dostal touhu koupit si od nich cokoliv, ale každé místo kde s nimi cokoliv bylo, bylo bezprostředně po vystoupení vyprodáno.
V ČR se na ně můžeme těšit příští ro(c)k, kdy vydají novou desku a budou samostatně vystupovat při její podpoře. A já se na ně těším jak malý Jarda.


Mr.Madrak, nový fanatik skupiny PRONG
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 23. srpna 2013 v 21:39 | Reagovat

Tuhle skupinu neznám. Ale jejich hudba nezní špatně. Škoda jen, že já mám občas takový  stav, kdy mě nějaký druh hudby vyloženě neuspokojuje a tak skončí v "propadlišti" a "ignoraci".

2 PITRIS PITRIS | Web | 6. září 2013 v 15:08 | Reagovat

Nikdy jsem o nich neslyšel,ale mám pocit že brzo o nich budeme slýchat.Teda pokud budou hrát tuhle muziku.Mě se to zdá dost zajímavý a líbí se mi to.

3 Dorothyjax Dorothyjax | E-mail | 18. července 2017 v 21:30 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170718

4 Flossiearils Flossiearils | E-mail | 25. července 2017 v 17:04 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170725

5 DavidRor DavidRor | E-mail | 28. července 2017 v 15:45 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиУдалить свои данные из поисковых систем Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

6 Aaaucebycle Aaaucebycle | E-mail | Web | 29. července 2017 v 13:57 | Reagovat

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor...

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

https://veronasegwaytours.com/

7 CarolynPrazy CarolynPrazy | E-mail | 4. srpna 2017 v 22:59 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

8 DannyFlaps DannyFlaps | E-mail | Web | 11. srpna 2017 v 14:14 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

9 Dol33larml Dol33larml | E-mail | 13. srpna 2017 v 5:24 | Reagovat

<b>Добро пожаловать на наш сайт</b>
<b>V.I.P. Услуги
OpenVPN
DoubleVPN Service
Proxy/Socks Service</b>
<a href=http://0.00000007.ru/2#rc1zRQyV2N>
<img>http://0.00000007.ru/3#Qs5Ks399M5</img>
</a>
------------------------
Всегда большое количество socks и proxy серверов онлайн
в данный момент: 33557 IP в 198 странах
<b>Высокая анонимность - мы гарантируем, что наши эксклюзивные прокси сервера на все сто процентов анонимны</b>
(тоесть не ведут логов и не видоизменяют<b> http заголовки)</b>

Шифрация траффика до сокс сервера, собственные технологии туннелирования траффика!
Сверхнадёжная защита IP и всех без исключения соединений без использования VPN
Возможность защищённого соединения с сокс серверами включена на всех тарифах! Сохранить в тайне или сменить свой IP можно 2-мя кликами мышки.

<b>Совместимо с Windows 2k/2k3/XP/Vista/Seven/Win8
Совместимо с MacOS, Linux, BSD (100% работоспособность через WINE)
Совместимо с любыми виртуальными машинами</b>

Безусловно САМЫЕ доступные цены на анлимитный доступ при высочайшем качестве
Наше правило - больше покупаешь - меньше платишь
Возможность выбора наиболее подходящего анонимного прокси сервера - фильтрация по маске
-IP Hostname Language Uptime Country City Region-
Неизрасходованные прокси не сгорают при завершении срока действия аккуанта.
ICQ бот на всех тарифных планах!
<b>Высококлассная техподдержка</b>
Автоматическая оплата средствами популярных платёжных систем WebMoney , PerfectMoney и BITCOIN
Полностью Анонимный VPN Сервис
Доступ по защищённому https протоколу
<b>Всё что нужно для получения доступа это зарегистрироваться и произвести оплату!</b>

<a href=http://0.00000007.ru/2#BQ7zH9VX9g>Vip proxy</a>
__________
купить 5000 анонимных shared прокси
вход +на сайт +в обход блокировки
купить прокси +для авито
купить соксы прокси

10 Avito777Daway Avito777Daway | E-mail | 15. srpna 2017 v 20:26 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам необходимы определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

<b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

купить +на авито
авито ростов +на дону доска бесплатных
авито детские вещи пакетом
авито вещи женские пакетом
авито +с пробегом область

11 DorogiKRDsr DorogiKRDsr | E-mail | 24. srpna 2017 v 8:38 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в г. Краснодаре и г.Абинск. Решение любого вопроса по Благоустройству Краснодара и края. Оперативно

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ   ... +7(861) 241 2345
___________________________
благоустройство дворов город тюмень
благоустройство дворов зимой
асфальтирование википедия
авито сад и благоустройство
мбу благоустройство волгоградская область

12 SlavaHwq SlavaHwq | 5. října 2017 v 18:34 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a tiring experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random things and cried about his insomnia. I totally told him to <a href=http://firmgains.com/drugs/trazodone-vs-ambien>site</a> and deal with it.

13 BethanyUav BethanyUav | E-mail | Web | 10. října 2017 v 7:43 | Reagovat
14 BethanyDsr BethanyDsr | E-mail | Web | 25. října 2017 v 16:35 | Reagovat
15 ElvaAty ElvaAty | E-mail | Web | 15. listopadu 2017 v 17:57 | Reagovat

Hey guys!!!
designs and builds specialty lines of lead oxide production equipment, material handling systems, battery related process machinery, parts, and accessories for the battery, pigment, glass, and chemical industries.  http://techbasys.com offers technical application and engineering services to help the customer acheive maximum benefit from their equipment and manufacturing processes.

16 KennethRap KennethRap | E-mail | Web | 27. srpna 2018 v 3:41 | Reagovat

wh0cd2584507 <a href=http://cephalexin500.us.org/>cephalexin 500</a>

17 ShaylaXkzft ShaylaXkzft | E-mail | 11. října 2018 v 16:21 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama